Зведення пісень та музики в студії звукозапису Crystal Sound в Києві
Зведення музики в студії звукозапису Crystal Sound

Крім звукозапису безпосередньо, однією з найрозповсюдженіших та найголовніших послуг студії є зведення (mixing, міксінг), це процес поєднання записаних окремо звукових доріжок, в одну фонограму, створення звукової картинки, яка буде відтворюватись на різних джерелах відтворення звуку.

В нашої студії звукозапису багаторічний досвід зведення різноманітних фонограм пісень, музичних творів, рекламних роликів, фільмів, аудіокнижок та аудіо вистав. Ретельно спроектоване і акустично підготовлене приміщення, та велика кількість різних моніторних систем (Quested, JBL, YAMAHA) дозволяють нам досягнути бажаного і контрольованого результату при створенні фонограм та зведенні музичних композицій. Найкращого результату можна досягти, якщо ретельно проробляти звуковий образ ще до початку безпосереднього запису музичних інструментів і голосу в студії звукозапису, ще в процесі створення аранжування та підготовки музикантів до запису в студії, щоб можна було оптимально обрати принцип запису інструментів, обрати позиції мікрофонів та акустичного середовища, вдало обрати самі мікрофони, і в процесі звукозапису сконцентруватися саме на виконанні музики. Тоді процес зведення буде легший, результат очікуваніший та більш вигідний з фінансової точки зору. Адже вартість зведення фонограми в студії звукозапису зазвичай розраховуються відштовхуючись від студійного часу затраченого на створення фонограми (включаючи зведення фонограми).

Зведення музики онлайн

Зараз нікого не здивуєш достатньо якісним записом у домашній студії. Але для якісного зведення фонограми потрібно спеціальне підготовлене приміщення та багаторічний досвід. Ми пропонуємо вам послугу віддаленого зведення фонограми ціна на цю послугу студії звукозапису становить від 4000 гривень за музичну композицію!

Онлайн зведення пісень в студії звукоазпису в Києві
Зведення вашої музики в студії звукозапису

Якщо ви якісно записали свою музику, але не маєте можливості  звести її, надсилайте свої записи в нашу студію. Багаторічний досвід, гарно акустично підготовлене приміщення, якісне обладнання нашої студії звукозапису – допоможуть вашій музиці звучати досконало і виразно. Вам навіть не потрібно бути присутнім в студії. Зведення однієї композиції коштує 5000 гривень (до 32 моно треків, до 5 хвилин). Зведення 3-х композиції коштує 12000 гривень, тобто 4000 гривень за композицію.

Матеріали мають бути якісно записані, не мати сторонніх шумів, якісно відредаговані.