Студія Звукозапису в Києві

Послуги

Зведення музики в студії Crystal Sound

Зведення пісень та музики в студії звукозапису Crystal Sound в Києві
Зведення музики в студії звукозапису Crystal Sound

Крім звукозапису безпосередньо, однією з найрозповсюдженіших та найголовніших послуг студії є зведення (mixing, міксінг), це процес поєднання записаних окремо звукових доріжок, в одну фонограму, створення звукової картинки, яка буде відтворюватись на різних джерелах відтворення звуку.

Читати більше

Аранжування

Замовити аранжжування в студії звукозапису в Києві
Аранжування в сутдії звукозапису в Києві

Створення аранжування – це створення інструментального супроводу (фонограми) для вашої мелодії. Наша студія звукозапису пропонує послуги аранжування від 2500 гривень за композицію. Вартість створення аранжування залежить від багатьох факторів – набору інструментів, тривалості музичної композиції або пісні, кількість варіантів, технічного завдання підготовки до подальших етапів створення фонограми.

Читати більше

Запис пісні в подарунок

Подарувати запис пісні в студії звукоазпису
Подарувати запис пісні в студії звукоазпису

Якщо ви хочете зробити близькій людині незвичний подарунок – це саме те що треба. Подарувавши запис пісні в професійні студії звукозапису, ви подаруєте надзвичайні нові емоції, творче задоволення, а можливо й відкриєте новий талант! В послугу “Запис пісні в подарунок” – входить запис пісні в нашій студії, під керівництвом досвідченого звукорежисера, редакція, тональна коррекція голосу (тюн) та зведення будь якої пісні (за наявності фонограми) – під ключ. Не зважаючи на рівень виконання, ви отримаєте запис пісні близький до професійного і звісно незабутні враження! Вартість такої послуги від 2000 гривень (в залежності від кількості виконавців, що братимуть участь у записі).

Читати більше

Запис Live в студії звукозапису

Запис в студії звукозапису в Києві - наживо
Записатися в студії звукозапису всім гуртом наживо

Запис live для “живих” гуртів. Наша студія пропонує послугу “Studio Live” для гуртів та виконавців. Запис альбому чи концертної програми, синглу чи демо запис декількох пісень – вигідно і зручно робити з послугою “Studio Live”. Усього від 12000 гривень. Також є можливість зняти цей запис на відео і зробити декілька музичних відео, або навіть вийти в прямий ефір прямо зі студії звукозапису Crystal Sound.


Читати більше