Аранжування створені в студії звукозапису Crystal Sound.

Якщо ви артист, автор пісень, або автор музики, ви напевно, вже стикались з тим, що аби вашу музику і пісні можна було просувати та розповсюджувати, окрім, власне, написання самої музики і слів до неї, треба пройти ще досить тривалий процес створення аудіо продукту, в який може входити досить багато етапів (таких як створення аранжування), наприклад:

Створення демо запису

У більшості випадків зараз мало хто працює з нотами і текстами, як правило після написання пісні або музики в голові чи на папері, вам доведеться зафіксувати її у вигляді аудіо запису, який ми часто називаємо ДЕМО запис. Якщо вам пощастило мати домашню студію звукозапису, необхідне обладнання для звукозапису, музичні інструменти, достатні навички аранжувальника, продюсера, звукоінженера, мікс інженера, музиканта та вокаліста (або все це вміють робити ваші родичі чи близькі люди) – то вам неймовірно пощастило, і ви, напевне, в змозі виконати цей етап створення запису самі достатньо якісно аби перейти до наступного етапу звукозапису. Якщо ж ви прекрасний автор музики, або пісень, але не маєте усього вище згаданого звукозаписувального обладнання, навичок та часу, наша студія Crystal Sound надає такі послуги звукозапису в Києві для наших клієнтів. Наша студія співпрацює з різними аранжувальниками, які працюють в різних стилях і жанрах музики. Є різноманітні варіанти співпраці – від послуги демо аранжування “під ключ”, або якщо ви хочете зануритись в процес створення аранжування самі, ви можете найняти команду з професійних музикантів, вокаліста, звукоінженера і аранжувальника, або керувати процесом створення аранжування самі. Все залежить від бюджету, ваших амбіцій та часу.

Пошук виконавця

Якщо ви сам і автор і виконавець вашої музики і пісень, з цим етапом у вас не буде проблем, але якщо ви хочете, щоб вашу музику виконували інші, ви стикнетесь з пошуком виконавців для вашої музики. Саме для цього, найчастіше і робиться демо запис ваших творів. Наша студія звукозапису Crystal Sound співпрацює з багатьма виконавцями та авторами пісень та музики. Тож якщо ви в пошуках пісні, або артистів та виконавців для ваших пісень чи інших музичних творів – будь ласка звертайтесь до нас, ми зробимо все можливе, аби ваші твори знайшли свій шлях до слухача.

Створення аранжування перед записом

Трапляється, що демо аранжування достатньо для подальшого процесу виробництва звукозапису в студії і насправді дуже часто, основа аранжування з демо запису лишається у фінальному варіанті твору. Але в будь якому разі, зазвичай це експеримент і часто ми шукаємо творче рішення, і як правило намагаємось зробити це максимально швидко, адже студійний час і час сесійних музикантів – це завжди гроші. Тому якщо ви задоволені демо аранжуванням, виконавець знайдений, тональність і темп підходить, часто музичні продюсери не шукають іншого рішення і іноді починають процес звукозапису без етапу аранжування. Треба зазначити, що більшість музичних продюсерів мають великий досвід аранжування і навички аранжування, тому цей етап часто відбувається віртуально в їх голові. Якщо ж у вас нема багаторічного досвіду створення аранжувань та продюсування музики в студії, варто найняти професійного аранжувальника чи продюсера, який візьме на себе цей етап роботи і зможе підготувати ваш твір для безпосередньо процесу звукозапису. Адже якщо ви не пропрацюєте всі нюанси майбутнього шедевру перед початком чистових записів, ви можете витратити багато зайвих коштів на студійний час та оплату сесійних музикантів і вокалістів в пусту (особливо якщо передбачається запис живих інструментів), або ж в сучасній музиці буває так, що все аранжування створюється “коробці”, тобто в комп’ютері. В будь якому разі, якщо у вас нема продюсерського досвіду, варто найняти музичного продюсера або аранжувальника. Наша студія працює з багатьма професіоналами в сфері створення музики, тому ми вам можемо запропонувати послуги аранжування та продюсування вашого музичного матеріалу для подальшої роботи в студії, або порадити колег, адже стилістика, бюджет та графік виробництва музичних творів можуть бути дуже різноманітними і мають бути попередньо узгоджені.

Створення чистового запису ваших музичних творів

Після того як ви опрацювали попередні підготовчі етапи звкозапису та узгодили всі деталі – саме час почати чистовий запис в студії. Потрібні партії перезаписуються сесійними музикантами, записуються вокальні доріжки, потім матеріал редагується, зводиться та робиться мастерінг. Якщо на попередніх етапах все ретельно пропрацьовано, то сам процес звукозапису проходить швидко і приносить тільки задоволення, адже всі учасники знають що вони роблять і досягнути бажаного результату можна досить швидко. Часто гарно продумані записи тривають до восьми годин на одну пісню і не вимагають багато часу та зусиль на редакцію записаних партій в студії або перезаписи. Однак цей процес теж часто стає майданчиком для експериментів, тож все залежить від задуму і плану робіт зі створення звукозапису.

Доставка до слухача та розповсюдження вашої музики

Коли ваш запис готовий, ви задоволені результатом і готові показати ваш твір людству – ви переходите на наступний етап – це розповсюдження музики. Залежно від мети, вашу музику треба видати на цифрових стрімінг платформах, майданчиках з продажу, на фізичних носіях, зняти музичне відео або відео з текстом пісні, наприклад. Ми співпрацюємо з колегами, які займаються всіма цими етапами роботи, і в залежності від вашої задачі та бюджету завжди зможемо порекомендувати спеціалістів.

Створення аранжування в студії звукозапису Crystal Sound
Створення аранжування в студії звукозапису Crystal Sound