Студія Звукозапису в Києві

Наші роботи

Створення аранжування

Аранжування створені в студії звукозапису Crystal Sound.

Якщо ви артист, автор пісень, або автор музики, ви напевно, вже стикались з тим, що аби вашу музику і пісні можна було просувати та розповсюджувати, окрім, власне, написання самої музики і слів до неї, треба пройти ще досить тривалий процес створення аудіо продукту, в який може входити досить багато етапів (таких як створення аранжування), наприклад:

Читати більше

Реклама

Запис дикторів та акторів, шумове оформлення, запис музики, зведення та мастерінг для ТБ
Запис звуку, створення звукової доріжки для відео рекламних роликів для ТБ
Створення звукової доріжки для рекламних відео роликів для телебачення

Створення звуку для відео реклами на телебаченні

Процес зйомки та виробництва відео реклами для телебачення складний та дорогий, який потребує великого досвіду у всіх сферах процесу виробництва. Одним з найважливіших компонентів рекламного ролика є звук (звукова доріжка), і як і відео, звук в рекламі складається з багатьох шарів, кожному з яких треба приділити увагу та виконати роботи на найвищому рівні.

Читати більше

Написання музики

Ми пропонуємо вам написання музики до ваших відеороликів, фільмів, вистав, ігор, реклами. Ми співпрацюємо з багатьма композиторами та аранжувальниками і створюємо якісну музику в будь яких стилях. Ми маємо великий досвід роботи з замовниками і розуміємо, що потрібно клієнту. Ми створюємо пісні, музичні рекламні ролики, джингли. 

 Музика для фільму “Two calls”

Музика для рекламних відеороликів

Написання пісень

 

Музичне оформлення до шоу Інфінітус

Шоу “Infinitus”

Сценічне дійство «Infinitus» поєднує в собі безліч мистецьких жанрів – від балету і хореографічних картин до повітряної акробатики, від пластичного – візуального театру до музичних дивертисментів. Особливістю його є включення у виставу людей з інвалідністю, які беруть участь у шоу на рівних із професійними виконавцями – акторами, танцюристами, співаками, цирковими артистами.

 

Читати більше

FA українська реклама 2020

Адаптація рекламного ролику “Fa” українською 2020

Музика: Takesho Nemazasho Production

Аранжування, запис, зведення: – Crystal Sound Production

Слова: – Микола Бровченко

Вокал: Ганна Музальова

Вокал: Сергій Тягнирядно

Гітара: Влад Бутенко